MÖBLER / Byråar, sekretärer / Miniatyrbyrå 7574364
nr 757 4364
Miniatyrbyrå
1700-tal, längd: 21, djup: 13, höjd: 15
Kondition: slitage, skador, fanérskador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:57:58
6/5 21:39:58